KONTAKT

Prosíme, zkontrolujte svou emailovou adresu. Na vymyšlenou nebo chybnou emailovou adresu vám nedokáži — ani při nejlepší vůli — zaslat odpověď.

Tyto stránky byly uvedeny do provozu poprvé na jaře roku 2007. Projekt NENÍ financován žádnou formou podpory z veřejných zdrojů. Projekt je podporován ze soukromých finančních prostředků a z výnosů reklamy. Majitel a šéfredaktor projektu: Martin Hobrland > poslat mail. Osobní stránky.

 

Cílem stránek je poskytovat informace o odpadech a jejich třídění, likvidaci a potažmo o životním prostředí. Cílem není poskytovat odborné informace z oblasti odpadového hospodářství, recyklačních technologií, logistiky nebo legislativy. Na toto téma existuje mnoho vynikajících specializovaných webů, z nichž některé jsou i srozumitelné. 

 

Někteří návštěvníci mi tu a tam vytýkají to, že jsou uváděny mylné informace. To je dost dobře možné. Člověk je tvor omylný a omyl je jeho prvotní produkt. Bohužel dost často už tací návštěvníci nenapíši, na základě čeho se domnívají, že jsou "tyto" informace mylné. Prostě  jen napíší, že je “něco” (podle nich) špatně. Pravda, našli se i tací, kteří se stránkami pomohli, a těmto za jejich námahu patří dík. 

 

Tříděníodpadu.cz se distancuje od hnutí tzv. enviromentalismu nebo jak se to vlastně píše. "Environment” je anglický výraz pro prostředí. Pokud k němu budeme připojovat jakýkoli "ismus” a začneme tomu věřit, nedopadne to dobře. 

 

Veškeré názory na těchto stránkách jsou subjektivní a vyjadřují názory autorů (pokud není uvedeno jinak). Mimochodem existuje jiný názor než subjektivní? 

 

Chcete-li přispět Vy nějakým článkem, pošlete ho na trideniodpaduuzenacicloud.com

 

Naopak žádám pana Ing. Nezvala, aby mi nic nepsal. Díky.

Třídění odpadu.cz se nijak neangažuje v obchodováním s odpady.

 

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon

Vaše data a obsah korespondence ihned maži.

Nuchovávám je a nic Vám nebudu posílat.

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
trideniodpadu.cz kontakt

© 2007 - 2020 TŘÍDĚNÍODPADU.CZ | CONCEPT42

Projekt není dotovaný z veřejných zdrojů.

Kniha 7 pádů dpadu