750_wide.jpg

KONTAKT

Prosíme, zkontrolujte svou emailovou adresu. Na vymyšlenou nebo chybnou emailovou adresu vám nedokáži — ani při nejlepší vůli — zaslat odpověď. Popřípadě pište rovnou na e-mail: trideniodpadu(at)icloud.com

Tyto stránky byly uvedeny do provozu poprvé na jaře roku 2007. Projekt NENÍ financován žádnou formou podpory z veřejných zdrojů. Projekt je podporován ze soukromých finančních prostředků a z výnosů reklamy. Majitel a šéfredaktor projektu: Martin Hobrland > poslat mail. Osobní stránky.

 

Cílem stránek je poskytovat informace o odpadech a jejich třídění, likvidaci a potažmo o životním prostředí. Dále u upcyklaci, re-use a remanufacturingu. Cílem není poskytovat odborné informace z oblasti odpadového hospodářství, recyklačních technologií, logistiky nebo legislativy. Na toto téma existuje mnoho vynikajících specializovaných webů, z nichž některé jsou i srozumitelné. 

 

Někteří návštěvníci mi tu a tam vytýkají to, že jsou uváděny mylné informace. To je dost dobře možné. Člověk je tvor omylný a omyl je jeho prvotní produkt. Bohužel dost často už tací návštěvníci nenapíši, na základě čeho se domnívají, že jsou informace mylné. Pravda, našli se i tací, kteří se stránkami pomohli, a těmto za jejich námahu patří dík. 

 

Tříděníodpadu.cz se distancuje od hnutí tzv. enviromentalismu nebo jak se to vlastně píše. „Environment“ je anglický výraz pro prostředí. Pokud k němu budeme připojovat jakýkoli "ismus” a začneme tomu věřit, nedopadne to dobře. 

 

Veškeré názory na těchto stránkách jsou subjektivní a vyjadřují názory autorů (pokud není uvedeno jinak). Mimochodem existuje jiný názor než subjektivní? 

 

Chcete-li přispět Vy nějakým článkem, pošlete ho na trideniodpaduuzenacicloud.com

 

Naopak žádám pana Ing. Nezvala, aby mi nic nepsal. Díky.

Jelikož jsou stránky provozovány pouze a výhradně ze soukromých finančních prostředků, nechtějte po měl letáky a materiály pro vaše akce. Do podobných materiálů zásadně neinvestuji a nevěřím v jejich přínos. Obraťte se na někoho, kdo saje peníze z veřejných zdrojů, nebo na velké firmy a jejich CSR manažery.

Třídění odpadu.cz se nijak neangažuje v obchodováním s odpady.

Chcete podpořit tříděníodpadu.cz?

Kupte si některou z knih vydavatelství Concept42.

LOGO CONCEPT42.jpg
VIRGA_KNIHA.jpg
  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon

Vaše data a obsah korespondence ihned maži.

Nuchovávám je a nic Vám nebudu posílat.

  • Wix Facebook page
  • Instagram Social Icon
trideniodpadu.cz kontakt

© 2007 - 2020 TŘÍDĚNÍODPADU.CZ | CONCEPT42

KONTAKT

Tento web není dotovaný z veřejných zdrojů.

Kniha 7 pádů dpadu